ویکی کریستینا بارسلونا
جمعه ۱۲ شهريور ۸۹

این هفته بالاخره تونستیم بعد از مدت ها یه فیلم ببینیم .. فیلم vickey Cristina Barcelona اثر وودی آلن . تقریبا خوشمان آمد ... فیلم در مورد دو دختر آمریکایی بود که برای تعطیلات تابستون به بارسلونا می رن و ماجرا در مورد آشنایی اونا با یه نقاش اسپانیایی هست و روابط بینشون .

به نظر من : " بحث اصلی فیلم در مورد فلسفه 3ک3 و فلسفه عشق هست . کاراکترهایی که تو فیلم می بینیم حتی در جامعه خودمون هم می بینیم ، یعنی تابع زمان و مکان و کشور نیستن .. فقط روابطی که تو فیلم می بینیم مخصوص خودشون هست و ما ایرانیها بیشتر دوست داریم یواشکی و در پستوی خانه از این روابط داشته باشیم و جایی جار نزنیم .. یه کم از بحثه خود فیلم خارج شدیم ... به هر حال فیلم وودی آلنیه ... یعنی تم فانتزی و کمدی رو داره ... البته کمدی که می گم منظورم اینه که از اول فیلم تا آخر فیلم شما یه لبخند رو لبات هست همین :) ..و مثل هیچ فیلم دیگه ای هم نیست ...

  خاویر باردم خیلی عالیه .. خیلی .. یعنی نمی تونی باور کنی این همون قاتل فیلم "جایی برای پیرمردا نیست" باشه ... به نظرم باید از این به بعد هر چی فیلم بازی می کنه ببینم .. 

 

شاید شخصیت ویکی تو دختر ها و یا حتی پسرای ایران خیلی پیدا بشه ..... چیزی که همیشه برای من هم سوال بوده و هم تعجب ، راحت صحبت کردن بین چند تا دوست در مورد روابط هست که ما ایرانی ها همیشه از گفتنش تو جمع دوستانمون ترس داریم ... و یا خجالت .. . به هر حال فیلم خوبی بود توصیه می شه .. ببینید ...  " . 

 البته بعد از فیلم هم یه بحثی با مریم داشتیم که نتیجه ش تقریبا اینه که اینجا نوشتم

اطلاعات فیلم در IMDB

یک نقد نسبتا خوب

 

 

پی نوشت : آیندگان بدانند و آگاه باشند که اونها چه فیلم هایی می سازند و ما برای نوشتن کلمه اش از اسمشو نبر باید استفاده کنیم و یا هزار جور شامورتی بازی در بیاریم تا بتونیم مفهوم همون کلمه ی اسمشو نبر رو به خواننده محترم منتقل کنیم .

بعد نوشت : بعد از دیدن این فیلم یه سفر به بارسلونا حتما توصیه می شه. :)

اضافه شده در مــی نــویــســم از ... سینماچی

نظر شما :
نام     
ایمیل 
وب     


لطفا کد تصوری را وارد کنید

تمامی نظرات مربوط به صفحه ویکی کریستینا بارسلونا ( تاکنون 1 نظر داده شده است. )

من هنوز ندیدم. تو هم اگه «دریای درون» رو ندیدی برو ببین تا به باردم ایمان بیاری.


ارسال شده توسط کیوان در تاریخ جمعه ۱۲ شهريور ۸۹
25Mordad.com © 2010 Powered By Gcms v1.1±
افـتـتـاح بـیـسـت و پـنـج مـرداد یـکـهـزار و سـیـصـد هـشـتـاد و نـه
پـــایــانــ بـیـسـت و پـنـج مـرداد یـکـهـزار و سـیـصـد نــــــود و نــــه